خدمات

برنامه نويسی را می توان به يک بازی هوش تشبيه کرد ، بازی بر روی داده ها و متغيرها با استفاده از دستورات و ابزارهای برنامه نويسی که در اختيار ما گذاشته شده است . در برنامه نویسی ابتدا بايد ابزراهای مورد نياز خود ، جهت نوشتن برنامه ای خاص را انتخاب کرده سپس بايد ابزارها را به گونه ای درکنار هم قرار دهيم و به گونه ای با ابزارها بر روی داده و متغيرها کار کنيم تا به هدف مورد نظر برسيم گروه نرم افزاری رایاد کد دارای بخش های مختلفی با نیروهای متخصص و حرفه ای می باشد.

سئو

سئو فرآيند ساده‌اي نيست که به راحتي پياده‌سازي شود زيرا نيازمند دانش زياد، علم پيش زمينه‌اي و صبر است. موتور‌هاي جستجو با تغيير مداوم الگوريتم‌هاي رتبه‌بندي خود غير قابل پيش‌بيني هستند؛ بنابراين وظيفه مهندسين سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در اين زمينه است.

برنامه نویسی

تعداد زبان‌های برنامه‌نویسی بسیار زیاد است ولی تعداد محدودی از این زبان‌ها به صورت گسترده استفاده می‌شوند. در چنین شرایطی، دانستن مزایا و معایب هر یک انتخاب مناسب‌ترین گزینه و در نتیجه به دست آمدن بهترین خروجی با کمترین هزینه را امکان‌پذیر می‌کند.

طراحی سایت

طراحی وب سایت یک پروسه است که از لایه‌سازی صفحات وب، تولید محتوا، طراحی گرافیکی و رعایت اصول سئو تشکیل شده است. در واقع اگر شما می‌خواهید یک وب سایت قدرتمند ایجاد کنید، باید تمام اصول فنی و ظاهری طراحی یک وب سایت را رعایت کنید.

طراحی قالب

در طراحی قالب به نام واکنشگرا با استفاده از زبان html و css طوری طراحی میشود تا با کلیه سایزهای مرورگر سازگار باشد .با توجه به اینکه امروزه ۵۰% از کازبران با استفاده از موبایل وارد سایت میشوند لذا نسخه موبایلی وب سایت یکی از الزامات طراحی قالب وب سایت است.