برنامه نویسی چیست؟
برنامه نويسی را می توان به يک بازی هوش تشبيه کرد ، بازی بر روی داده ها و متغيرها با استفاده از دستورات و ابزارهای برنامه نويسی که در اختيار ما گذاشته شده است . در برنامه نویسی ابتدا بايد ابزراهای مورد نياز خود ، جهت نوشتن برنامه ای خاص را انتخاب کرده سپس بايد ابزارها را به گونه ای درکنار هم قرار دهيم و به گونه ای با ابزارها بر روی داده و متغيرها کار کنيم تا به هدف مورد نظر برسيم بنابراين بايد در ابتدا ، شناخت کافی بر ابزارها و کاربرد آنها داشته باشيم که تجربه نشان داده اين يادگيری برای دانشجويان ، چندان دشوار نيست و اکثر دانشجويان قادر به درک ابزارها و دستوراتی مانند if يا while و غيره در برنامه نویسی می باشند . اما نکته مهم اين است که پس از تسلط بر روی ابزارها ، تازه بازی آغاز می شود و ما تنها بر قوانين بازی و ابزارهای موجود شناخت پيدا کرده ايم اينجاست که برخی دانشجويان دچار مشکل می شوند و قادر به استفاده مناسب از ابزارها و بسط دادن آنها در کنار يکديگر جهت رسيدن به هدف نهايی برنامه نمی باشند .در اين مرحله دانشجويان بايد دارای يک روحيه الگوريتمی شوند بدين معنی که توانايی تفکيک مراحل ، جهت رسيدن به پاسخ را داشته باشند . کمتر دانشجويی است که بدون تمرين و ممارست به اين روحيه دست پيدا کند، از علائم ورود يک دانشجو به دنيای برنامه نويسی اشتياق او جهت يافتن تمرينهای جديد برنامه نويسی است و چنين دانشجويی با پشتکار خود می تواند يک برنامه نويس حرفه ای شود.
زبان برنامه نویسی ما چیست؟
MVC یک روش مدرن و به روز برای معماری نرم افزار است که در طراحی وب سایت به کار می ورد. ASP MVC قدرت بیشتری نسبت به ASP WebForm دارد و برنامه را به قسمت های مختلف تقسیم کرده و برنامه نویس بهتر می توان به بخش های محتلف برنامه مدیریت کند.
 • مزایای ASP MVC
  • آدرس‌های تمیزتر
  • عدم وابستگی الزامی به فایل‌های فیزیکی موجود در سیستم
  • امکان مدیریت بهتر قسمت‌های مختلف سایت در پوشه‌های جداگانه
  • امکانات بیشتر امنیتی MVC
  • امکانات بیشتر فشرده سازی css و js
  • سازگاری کامل با jQuery و jQuery Ajax و کلا انواع و اقسام فریم‌ورک‌های جاوا اسکریپتی
  • کنترل بهتر بر روی اعتبار سنجی اطلاعات دریافتی
  • و...
ASP MVC
بخش طراحی گروه نرم افزاری رایان کد
گروه نرم افزاری رایاد کد دارای بخش های مختلفی با نیروهای متخصص و حرفه ای می باشد. یکی از این بخش ها، طراحی و پیادهه سازی قالب وب سایت می باشد. گروه نرم افزاری رایان کد با کادری مجرب و حرفه ای قالب هایی را بصورت زیبا، واکنشرا و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا برای شما آماده می سازد که می توانند تعدادی از آنها را در قسمت نمونه کارها سایت رایان کد مشاهده نمایید.
 • قابلیت های سایت های طراحی شده توسط گروه رایان کد:
  • واکنشگرا (ریسپانسیو)
  • استفاده از تکنولوژی روز دنیا HTML5, CSS3 , Jquery
  • کاربرد مناسب رنگ ها با استفاده از روانشناسی رنگ ها
  • طراحی قالب بسته به نیاز هر کاربر و گزینه های مورد نیاز و مورد نظر کاربر
سئو چیست ؟
سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است. سئو فرآيند ساده‌اي نيست که به راحتي پياده‌سازي شود ، سئو نیازمند علم پيش زمينه‌ و صبر است. موتور‌هاي جستجو با تغيير مداوم الگوريتم‌هاي رتبه‌بندي خود، غير قابل پيش‌بيني هستند؛ بنابراين وظيفه مهندسين سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در اين زمينه است تا بتوانند به بروز ترین و بهترین روش ها را برای بهینه سازی صفحات یا همان سئو صفحات به کار ببرند. بهینه سازی صفحات وب یا سئو در تمام موتور های جستجوگر دارای روش ها و الگوریتم های منحصر به فردی می باشد اما چیزی که بیشتر برای عموم اهمیت دارد سئو بالا در گوگل می باشد. زیرا گوگل پر مصرف ترین موتور جستجوگر در جهان است و اکثر کاربران ایرانی از این موتور جستجور استفاده می کنند. الگوريتم رتبه‌بندي گوگل داراي بيش از 200 معيار جهت رتبه‌بندي يک سايت است. از اين رو مهندسين سئو مي‌بايست مهم‌ترين اين معيار‌ها را جهت پياده‌سازي موفق سئو بدانند.
اهداف سئو چیست ؟
هدف سئو کمک به وب سايت‌ها در بدست آوردن رتبه بالا در نتايج جستجوي طبيعي است. سئو به نمايش دادن بيشترين صفحات مرتبط با پرس‌و‌جوي جستجو شده را مهیا می سازد و داراي مزاياي زيادي هم براي کاربر و هم براي موتور جستجوگر است که در آن کاربر بيشترين نتايج مرتبط جستجو شده را پيدا مي‌کند.
چه کسانی به SEO احتیاج دارند؟
سئو برای سایتی که خواستار بازدید بالا در کلمات کلیدی مربوط به شغل یا وب سایت خود مهم می باشد، پس باید دارای صفحاتی پویا و جامع برای موتو های جستجور باشد تا بتوانند رتبه بالاتری (سئو بهتر) را در آنها داشته باشد. پس سئو امری بسیار مهم در تجارت و کسب درآمد می باشد. همچنین می توان سئو را یک تبلیغات هدفهمند دانست زیرا رتبه شما در در موتور جستجور بالاتر می آورد و در دید کاربران بسیاری قرار می دهد.